SOBOTA 29.11.
Dubnica nad Váhom
15.00 Převzetí kříže ze Slovenska při slavnostní mši svaté v kostele Navštívení Panny Marie
Slouží Mons. Tomáš Galis, žilinský biskup a Mons. Pavel Posád, zodpovědný za pastoraci mládeže v České republice
20.00 film, adorace a chvály v kostele sv.Vavřince v Hodoníně
NEDĚLE 30.11.
Osová Bítýška
9.00 mše svatá v kostele sv. Jakuba
Telč
14.00 kostel sv. Jakuba
PONDĚLÍ 1.12.
Jihlava
9.00 mše svatá v kapli Střední odborné školy sociální u Matky Boží v Jihlavě
Třebíč
12.00 Katolické gymnázium - kostel na Jejkově v Třebíči
Brno
19.00 Studentská mše v kostele sv. Nanebevzetí Panny Marie (u jezuitů) v Brně
21.00 Petrinum v Brně
ÚTERÝ 2.12
Brno
11.00-13.00 Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno
14.00 Církevní střední zdravotnická škola, Grohova ul., Brno
19.00 Studentská mše v katedrále Petra a Pavla - celebruje o. biskup Vojtěch Cikrle
STŘEDA 3.12.
Žďár nad Sázavou
7.15 mše svatá na Biskupském gymnáziu
Liberec
18.00 Studentská mše v kostele sv. Kříže
19.00 modlitba chval
ČTVRTEK 4.12.
Litoměřice
10.00 formační setkání kněží a jáhnů - mše svatá v kapli DDKT
Ústí nad Labem
18.00 studentská mše svatá v kostele Nanebevzetí P. Marie
PÁTEK 5.12.
Rajnochovice
Adventní duchovní obnova na TS Archa
SOBOTA 6.12.
Rajnochovice
Adventní duchovní obnova na TS Archa
NEDĚLE 7.12.
Rajnochovice
Adventní duchovní obnova na TS Archa
Vsetín
15.00-18.00 ve farním kostele Nanebevzetí Panny Marie
PONDĚLÍ 8.12.
Ostrava
v dopoledních hodinách na BiGy v Ostravě
16.30 mše sv. v kostele sv. Josefa v Mor.Ostr. (Don Bosco) - celebruje o. biskup Karel Herbst
18.00 mše sv. v kostele sv. Václava - celebruje o. biskup František Václav Lobkowicz + tichá adorace
ÚTERÝ 9.12.
Plzeň
19.30 Večer chval DCM Plzeň - bude přítomen otec biskup František Radkovský
STŘEDA 10.12.
Plzeň
9.00 mše sv. v kostele sv. Jana Nepomuckého na Chodském náměstí v Plzni
19.00 Studentská mše, studentská mše svatá v kostele Nanebevzetí Panny Marie v bývalém františkánském klášteře - celebruje otec biskup František Radkovský
ČTVRTEK 11.12.
Plzeň
8.00 mše sv. v katedrále sv. Bartoloměje v Plzni
Domažlice
17.15 mše sv. v kostele Nanebevzetí Panny Marie
PÁTEK 12.12.
Praha
19.00 modlitba v kostele sv. Havla
SOBOTA 13.12.
Deštné v Orlických horách
Víkend s křížem Světových dnů mládeže na DCŽM Vesmír
NEDĚLE 14.12.
PŘEDÁNÍ
odpoledne na hoře Biskupská Kupa u Zlatých Hor
Změna v programu vyhrazená.
Případné změny aktualizujeme průběžně.
Komentáře
Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.